Akkökler Yapı Market & İç Cephe Boya Uygulama

1980 yılında Tek Yıldız sıhhi tesisat ve ticarethanesi olarak hizmete başlayan firmamız daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Profesyonel olarak iç yapı boya uygulama, stropiyer (kartonpiyer) uygulama işlerinde Akkökler Yapı Market & İç Cephe Boya Uygulama alanında hizmetine devam ederek İzmir'de seçkin güvenilir bir firma olmuştur. Bizim bu isteğimiz hiç bitmedi, son bulmadı, hedefimizde her zaman daha güvenilir daha çalışkan bir firma olma isteği vardır. Müşteri memnuniyetini kendimize görev bildik ve emeğimizi bu doğrultuda sarf ettik, biz müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik.

Profesyonel hizmet almanın en büyük avantajı işinizin problemsiz ve içinize sinerek tamamlanmış olmasıdır.

Ön Hazırlık 1

Boya Malzemesi ve Boya Aletleri

Boyaya başlamadan önce boya seçimi önemlidir.Bilindik marka boya ile boya yaptırmanız önerilir.Ayrıca rulo ve fırcanın yeni olması boya sarfiyatını önler ve iş daha net ortaya çıkar.

Ön Hazırlık 2

Kenar Bantı ve Koruma Örtüsü

Boyaya başlamadan önce yapılması gerekenlerde bir diğeride elektrik prizi veya süpürgeliklerin bantlanması, bu sayede sıçrayan boyadan korumuş oluruz. Eşya varsa eşyaların üzeri naylon örtü ile örtülür..

Ön Hazırlık 3

Alçı Tamirleri ve Kestirmeler

Boyaya başlamadan önce yapılacakların son kısmında ise duvardaki çatlak, çivi deliği vb. gibi alçılık zeminin onarılması ve ardından zımpara yapılması.Son olarak işi kolaylaştırmak için ilk kat kenar kestirmelerinin boya öncesi yapılması gereklidir.